TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
44 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Arsamiea Çiğköfte Yetkilileri
  • ADRES: Uğur Mumcu Mahallesi 2271. Sokak No:12/A Sultangazi/İstanbul
  • TELEFON: 0 212 476 04 02 – 03
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Arsamiea Çiğköfte Bayilikleri Başvuru Şartları Ve Maliyeti

Arsamiea Çiğköfte 1990 yılından bu yana tüm Türkiye’ye çiğköfte dağıtan ve git gide büyümesini sürdüren bir şirkettir. Arsamiea Çiğköfte yaklaşık 500 şube ile tüm ülkenin en büyük çiğköfte üreticilerinden bir tanesidir. Çiğköfte bayiliği açmak isteyen girişimcilerin ilk aklına gelen isimlerden bir tanesi olan Arsamiea Çiğköfte açılan franchiselardan isim hakkı talep etmiyor. İsim hakkı talep etmemesi gibi büyük avantajları bulunan Arsamiea Çiğköfte düşük bütçeli girişimcilerin büyük talebi olan bayilik veren firmalar bir tanesidir.

Arsamiea Bayilik

Arsamiea Bayilik Açma Maliyeti

Arsamiea Çiğköfte franchise açmanın maliyeti diğer çoğu gıda bayiliğine göre daha düşüktür. Maliyetin düşüklüğü çoğu girişimcinin Arsamiea’yı seçiş nedenlerinden bir tanesidir. Arsamiea Çiğköfte açtığınız bayilikteki gelirden pay almıyor, isim hakkı bedeli talep etmiyor veya yapılan reklamlar için sizden ekstra bir ücret istemiyor. Bayi açmak için gereken minimum ücret 7000 TL iken diğer giderler ile birlikte bu miktar ortalama 10000 TL tutuyor. Günümüzde gıda kategorisindeki franchise fiyatlarının ortalama 200.000 TL olduğunu düşünürsek Arsamiea Çiğköfte bayiliği açmanın maliyeti ortalamanın çok altında kalıyor. Özellikle düşük bütçesi olan ama yüksek kar marjlarına sahip olmak isteyen girişimciler bayilik veren firmalar arasından Arsamiea Çiğköfte’yi tercih edebilirler.

Arsamiea Bayilik

Arsamiea Bayilik Başvuru Koşulları

Bir Arsamiea Çiğköfte açmanız için gereken minimum tutarın 7000 TL olduğundan bahsetmiştik. Arsamiea ücret olarak sizden sadece bu miktarı talep ediyor. Ayrıca diğer yatırımcıların arsamiea bayiliklerini etkilememesi için açacağınız dükkanın diğer bir Arsamiea bayiliğinden minimum 600 metre uzakta olması gerekiyor. Arsamiea gerek başvuru sürecinde gerek de kurulum aşamasında her şekilde destek veriyor ve deneyimsiz girişimcilerin de öğrenmesi gereken her şeyi öğretiyor. Başvurmak isteyen girişimcilerin tek yapması gereken şey resmi sitelerindeki başvuru formunu doldurmak veya yetkili numarayı aramak. Arsamiea Çiğköfte bayilik veren firmalar arasındaki en iyi tercihlerden bir tanesi olabilir.

Arsamiea Çiğköfte İletişim Bilgileri

Telefon Numarası:   0 212 476 04 02 – 03

Mail Adresi: [email protected]

Adres: Uğur Mumcu Mahallesi 2271. Sokak No:12/A Sultangazi/İstanbul

Web Sitesi: http://arsamiea.com.tr/

Instagram Adresi: https://www.instagram.com/arsamieacigkofte/?hl=tr

Başvuru Formu: http://arsamiea.com.tr/arsamiea-bayilik-basvuru-formu/

Diğer gıda bayilikleri ve franchise çeşitlerini buradan inceleyebilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.