Coldwell Banker Gayrimenkul Danışmanlık Bayilikler Koşulları

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
73 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Coldwell Banker Yetkilileri
  • ADRES: Büyükdere Cad. Hürmet Keçeli İş Merkezi No: 53/5 34387 Mecidiyeköy / Şişli / İstanbul
  • TELEFON: +90 212 488 00 00
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Coldwell Banker Gayrimenkul Danışmanlık Bayilikleri

Coldwell Banker 1900’lü yılların başında kurulan ve hala aktif olarak varlığını sürdüren bir gayrimenkul danışmanlık şirketidir. Dünyadaki ilk uluslararası gayrimenkul danışmanlık şirketlerinden birisi olan Coldwell Banker yakın zamanda işleri büyütmek istediğine karar verdi ve franchise dağıtmaya başladı. Türkiye de Coldwell Banker bayilikler sistemi arasında bulunan arasına girdi. Düşük bir bütçe ile yüksek kar oranları yakalamak isteyen ve gayrimenkul sektöründe bulunmayı düşünen girişimciler Coldwell Banker gayrimenkul danışmanlık bayiliklerini tercih edebilirler. Yüz yılı aşkın bir süredir faaliyetlerini sürdüren şirket milyarlarca liralık gayrimenkul ticaretine aracılık etti ve girişimcilerine de böyle inanılmaz bir fırsat sunuyor.

Coldwell Banker Franchising

Coldwell Banker Bayilikler Başvuru Koşulları

Coldwell Banker firmasının Türkiye bayiliklerinden birisine sahip olmak istiyorsanız yapmanız gereken ilk şey Coldwell Banker resmi internet sitesini incelemek ve Franchise sistemi hakkında bilgi almaktır. Gerek tanıtım videosu ile gerekse yetkililer ile iletişime geçerek ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Eğer Coldwell Banker bayilikler ve franchising sisteminin bir parçası olmak istiyorsanız ama daha önce gayrimenkul sektöründe bulunmadığınız için deneyiminiz yoksa endişelenmenize hiç gerek yok. Coldwell Banker Türkiye sizi baştan sona eğitecek ve her adımda yanınızda olacaktır.

Coldwell Banker Franchising

Coldwell Banker İletişim Bilgileri

Coldwell Banker Gayrimenkul Şirketi ile kolayca iletişime geçebilir, aklınıza takılan soruları sorup franchising hakkında bilgi alabilirsiniz.

Coldwell Banker Web Sitesi: https://www.cb.com.tr/tr-TR/

Coldwell Banker Mail Adresi: [email protected]

Coldwell Banker Telefon Numarası: +90 212 488 00 00

Bayilikler Başvuru Formu: https://www.cb.com.tr/tr-TR/FranchiseApplications/Apply

Diğer gayrimenkul bayilikleri hakkında bilgi almak ve son dakika haberlerine ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.