tavukcu-bayilik
Genel

Erpiliç Bayilik

Sevgili okurlar, bugün sizlere Dünya’da popüler bir sektör olan tavukçuluk sektöründen ve bu sektörün Türkiye deki liderlerinden biri olan Erpiliç Bayilik den bahsedeceğiz. Tavukçuluk sektörü ülkemizde uzun zamandır revaşta olan bir sektörüdür ve bir çok firma da bu sektörde Türklere hizmet vermektedir.

Erpiliç de bu sektörde uzun zamandır olan bir markadır ve müşterilerinin beğenisini kazanmayı başarmıştır. Bu bağlamda yatırımcıların ve girişimcilerin de yatırım için iyi bir seçeneği haline gelmiştir. Çünkü Erpiliç, yatırımcılarına ve girişimcilerine bayilik imkanı sağlamaktadır.

Dilerseniz gelin, ilk başlığımızla başlayalım.

tavuk-bayilik

Tavuk Bayilik

Türkiyede Tavukçuluk Sektörü

Türklerin uzun yıllardan beri süregelen adetlerinden olan tavukçuluk, asla eskimeyecek olan bir sektördür. Çünkü beyaz et, Türklerin bir alışkanlığıdır ve ayrıca helal ettir. Bu yüzden et yemeklerinde büyük bir bölümü kapsamaktadır.

Hal böyle olunca, firmalar tavukçuluk sektörüne girmeyi mantıklı bulmuştur. Fakat bu sektörde en önemlisi, müşterinin güvenini kazanmaktır. Etin helal şartlarda kesilmesi ve müşteriye sunulması, Türkler’de çok önemli bir yere sahiptir.

Hal böyle olunca Türkler, tavukçuluk firmalarında seçici olmuştur.

Şimdi sizlere, vatandaşa kendini ispatlamış ve kabul ettirmeyi başarmış bir firmadan bahsedeceğiz.

Erpiliç Tavukçuluk

Erpiliç, Türkiye’de beyaz etin öncü markalarından biri olarak kabul edilmektedir. 1969 yılında 200 civcivle başladığı bu serüvene 51 senedir hız kesmeden devam etmektedir. Şuanda 2300 çalışanı, 1300 üreticisi ve toplamda 70 bayisiyle Türk halkına hız kesmeden hizmet vermektedir.

Çeşitli denetim kurumlarından aldığı belgelerle kendini müşterisine ispatlamayı başaran Erpiliç’ in aldığı bazı belgeler aşağıdaki gibidir:

Kazandığı çeşitli başarılarla kendini ispatlamayı başaran ve ününe ün katan Erpiliç firması, hala büyümeye devam etmektedir.

Peki, artık Erpiliç firmasını genel hatlarıyla biliyoruz. İsterseniz gelin, Erpiliç firmasının sağladığı bayim olurmusun kampanyasından ve Erpiliç Bayilik avantajlarından biraz bahsedelim.

erpilic-bayilik

Erpiliç Bayilik

Erpiliç Bayilik

Erpiliç, Türkiye’nin önde gelen beyaz et firmalarından biridir. Bu kadar gelişmesinde, öncülük ettiği ve bünyesinde barındırdığı bayilikler de büyük önem taşımaktadır. Öyle ki bayilikler, Erpiliç firmasını daha geniş kitlelere ulaştırmayı başarmıştır.

Düşük isim hakkı talebiyle, en uygun fiyatlara sağladığı bayilik fırsatıyla Erpiliç Bayilik, sektörünün zirvesi haline gelmeyi başarmıştır. Şimdi 81 ilde bulunan bayilikleri ile, bütün Türk halkına hizmet vermeye devam etmektedir.

Erpiliç, bünyesinde barındırdığı bayilikler ile geniş bir kitleye ulaşmayı başarmıştır. Eğer siz de bir yatırımcıysanız ve yatırımınızı bayi açarak gerçekleştirmek istiyorsanız, Erpiliç Bayilik sizin için iyi bir tercih olacaktır.

Erpiliç firmasından bir bayilik açmak, bayilik şartlarını ve fiyatını değerlendirmek için sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Aşağıda vereceğimiz linke girerek Erpiliç firmasını daha yakından tanıyabilir, sağladığı avantajlardan en doğru şekilde yararlanabilirsiniz.

Erpiliç bayilik başvurusu için buraya tıklayınız.
Sevgili yatırımcılar ve girişimciler, bugün ki yazımızda sizlere Erpiliç firmasından, tavukçuluk sektöründen ve Erpiliç Bayilik avantajlarından bahsettik. Eğer yazımızı beğendiyseniz, yakın çevrenizle paylaşabilir, daha fazla bayilik önerisi ve yatırım fikirleri için sitemizi takibe alabilirsiniz.
Türkiye’de bayilik veren diğer firmalara göz atmak için Türkiyede Bayilik Veren Firmalar adlı yazımızı okumayı unutmayınız.
Ayrıca menüde bulunan iletişim sayfamız ile bizimle iletişime geçebilir, istediğiniz soruyu sorabilirsiniz. Hep bir mesaj yakınınızda olacağız. Sizleri seviyoruz. Kendinize iyi bakın. İyi günler, iyi çalışmalar.
Esen kalın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir