HABER DETAYI

16 Kasım 2020 13:36

Bayilik Veren Tavuk Firmaları

Bayilik Veren Tavuk Firmaları

Sevgili okurlar, bu yazımızda sizlere, eskilerden beri Türk kültürünün geleneği haline gelen, insanımızın tadına alıştığı ve vazgeçilmezi haline getirdiği tavuk, tavukçuluk sektörünü ve bayilik veren tavuk firmaları ndan bahsedeceğiz. Dilerseniz başlayalım.

Ülkemizde uzun yıllardır süre gelen tavuk ve tavukçuluk kültürü, Türklüğün vazgeçilmez lezzetlerinden biri haline geldi adeta. Türk insanının tavuk etine olan düşkünlüğü, tahmin edilemeyecek derecede fazla. Hal böyle olunca, Türkiye’ de bir tavukçuluk kurmak da epey kazançlı hale geliyor.

Fakat et ürünlerinin satımı riskli ve güven kazanılması gereken bir iş, bu yüzden yeni kurulan bir markanın müşteri tarafından keşfedilip kabul görmesi uzun zaman alabiliyor. Hal böyle olunca da siz değerli işletmecilerin hakkına tavuk bayilik açmak geliyor tabi ki.

bayilik-veren-tavuk-firmalari

Bayilik Veren Tavuk Firmaları

O halde konumuza geçelim;

Tavuk Bayilik Açmanın Avantajları Nelerdir?

Türk halkının kültüründen dolayı tavuk etine olan düşkünlüğünü anlattık. Bu yüzden tavuk sektöründe bilindik bir markadan bir bayilik kurmak, size yüksek avantajlar sağlayabilir. Bu avantajları aşağıdaki şekilde sıralayabiliriz:

  • Bilindik bir firma adıyla kurulmak, zaten kabul görmüş bir lezzeti temsil etmek, sizi kabul edilme sıkıntısından kurtaracaktır.
  • Yine bilindik bir firma adıyla tavuk bayilik açmak, sizi reklam sıkıntısından kurtaracaktır.
  • Türkiye’de ölümsüz olan bu sektörde bir bayilik kurmanın, size uzun vadede yüksek getirisi olacaktır.
  • Dükkan masraflarınız ve personel ihtiyacınız firma tarafından karşılanacağından, büyük bir masraftan kurtulacaksınız.
  • Birbirinden ucuz isim hakkı fiyatları ile işletmenizi kolayca kurabileceksiniz.

Gördüğünüz gibi, tavukçuluk sektörü uzun vadede gelir sağlayabilen garanti bir sektördür. Bu sektörde kendini kanıtlayan bir firmadan bayilik kurmak, size yukarıda belirttiğimiz avantajlar ve daha fazlasını kazandıracaktır.

Bayilik Veren Tavuk Firmaları

Makalemizin yukarıdaki kısmında, size tavukçuluk sektörünün fırsatlarından, tavukçuluk sektöründe bir bayilik kurmanın size kazandıracağı birçok avantajdan bahsettik. Şimdi de, tavukçuluk sektöründe kendisini ispatlamış, lezzetiyle müşterilerini kazanabilmiş bazı firmaların sağladığı bayilik veren tavuk firmaları fırsatlarından bahsedeceğiz.

Başka sektörlerde de sağlanan bayilik fırsatlarına göz atmak için diğer yazılarımızı buradan okumayı unutmayınız!
erpilic-bayilik

Erpiliç Bayilik

Listemizin ilk sırasında;

Bayilik Veren Tavuk Firmaları: Erpiliç

Erpiliç firması, uzun zamandır Türkiye’de tavukçuluk sektöründe hizmet veren, sektöründe lider marka haline gelmiş markalardan birisidir.

Müşterilerini lezzetiyle kazanmış ve helal sertifikası alarak müşterilerinin güvenini kazanmayı başarmış bir tavukçuluk firmasından bayiniz olsun ister misiniz?

Lezzetiyle ün kazanmış, popüler hale gelmiş Erpiliç firması, bayilik veren tavuk firmaları arasında yer almaktadır. Eğer siz de Erpiliç firmasından bir bayilik açmak isterseniz, aşağıdaki butona tıklayarak başvuru yapabilirsiniz.

Tıkla Başvur

şen-pilic-bayilik

Şen Piliç Bayilik

Listemizin ikinci sırasında;

Bayilik Veren Tavuk Firmaları: Şen Piliç

Listemizin ikinci sırasında, yine lezzetiyle müşterisinin beğenisini kazanmayı başarmış bir firma olan Şen Piliç bulunuyor. Şen Piliç uzun zamandır Türkiye’de müşterilerine tavuk ve tavukçuluk sektöründe hizmet veriyor.

Ayrıca Şen Piliç, her gün yeni yatırımcılara ve girişimcilere kapılarını açıyor. Sağladığı uygun bayilik fırsatlarıyla siz de bir bayilik sahibi olabilirsiniz!

Şen Piliç firması için bayilik başvurusu yapmak isterseniz, aşağıdaki butona tıklayınız.

TIKLA BAŞVUR

banvit-bayilik

Banvit Bayilik

Son olarak;

Banvit Bayilik

Banvit, ülkemizde uzun zamandır tavuk ve tavukçuluk sektöründe hizmet veren lider markalardan biridir. Sağladığı ürünlerle müşterisinin dikkatini çekmiş, uzun zaman sonra ürününü kabul ettirmiş, onların güvenini kazanmıştır.

Banvit de diğer markalar gibi, her gün yeni girişimcilere ve yatırımcılara kapısını bayilikler fırsatlarıyla açıyor. Eğer siz de Banvit firmasından bir bayilik açmak isterseniz, aşağıdaki butona tıklayarak başvurabilirsiniz.

Tıkla BAşvur

 

Evet değerli girişimciler ve yatırımcılar, bu yazımızda açabileceğiniz tavuk bayilikleri hakkında bilgiler verdik. Eğer beğendiyseniz sitemizi çevrenizle paylaşmayı ve daha bunun gibi bir çok bayilik fırsatlarını anlattığımız yazılarımızı kaçırmamak için sitemizi takibe almayı unutmayınız.

Kendinize çok iyi bakın, iyi çalışmalar.

Esen kalın.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.