HABER DETAYI

16 Kasım 2020 13:40

Çiğköfte Bayilik

Çiğköfte Bayilik

Sevgili okurlarımız, bugün sizlere Türkiye’de en çok rağbet gören sektörlerden biri olan çiğköfte bayilik sektöründen bahsedeceğiz ve bu çiğ köfte bayilik hizmetini sağlayan bazı Türk firmalarından bahsedeceğiz. Derleyeceğimiz firmalar, eğer bayiliğini düşünürseniz size çok büyük paralar kazandıracak olan firmalardır. Bu yüzden eğer sermayenizi en iyi şekilde değerlendirmek, işletme sahibi olmak ve zaten lezzetini kullanıcısına ispatlamış  firmaların bayisi olarak yüksek meblada para kazanmak istiyorsanız, doğru adrestesiniz. Okumaya devam edin.

Çiğköfte bayilik sektörü, uzun yıllardan beri Türkiye’de bayilik sektöründen en çok tutan sektörlerden biri olmuştur. Çünkü çiğ köfte, bir Türk yemeğidir ve Türkler tarafından iyice benimsenmiş bir lezzettir. Bunun getireceği bir avantaj olarak, böyle bir lezzetin ileri gelen firmalarından birinde bayilik kurmak, size yüksek miktarlarda para kazandırabilir.

Öyleyse gelin, size çiğköfte bayilik açabileceğiniz bazı büyük Türki firmalarından ve bu firmaların sizlere sunduğu büyük avantajlardan bahsedelim.

Listemizin ilk sırasında:

hacialioglu-cigkofte

Hacıalioğlu Çiğkofte

1- Hacıalioğlu Çiğ Köfte

Listemizin ilk sırasında, uzun yıllardır Türkiyede çiğköfte bayilik hizmeti veren ve lezzetiyle Türk insanlarına hizmet veren önemli bir çiğ köfte firmasıdır. Ayrıca sağladığı bayilik imkanıyla Türkiye’nin bir çok ilinde bayisi bulunmaktadır. Eğer siz de bu firmadan bayilik kurmak isterseniz, gelin, başvuru formundaki maddelere göz atalım:

 1. Araç trafiğine açık bir yoldan bir dükkan bulunur.
 2. Bu dükkanın aylık kirası 5000 TL’yi geçmemelidir.
 3. Bu dükkanın yakınlarında başka çiğ köfte bayilik bulunmamalıdır.
 4. Bu dükkanın çevresinde hastane, internet kafe vb. gibi sosyal mekanlardan en az bir tane bulunmalıdır.
 5. Dükkan profesyonel ekiplerce değerlendirilir, izin verilirse dükkan 1 hafta içinde ücretsiz olarak kurulur.
 6. Dükkan kurulduktan sonra eğitiminiz profesyonel ekiplerce verilir.
 7. Her türlü ihtiyacını giderilir, reklam vb. tarzı şeylere para harcamanız gerekmez.

Görüldüğü üzere basit adımlara çiğköfte bayilik işletmenizi kurabilirsiniz. Eğer siz de Hacıalioğlu Çiğ Köfte firmasından bir çiğ köfte bayilik kurmak isterseniz buraya tıklayınız.

komagene

Komagene

2- Komagene Çiğköfte Bayilik

Türkiye’nin en önde gelen çiğköfte firmalarından biri olan Komagene Çiğköftecilik, her sene yeni yatırımcılarına ve girişimcilerine ev sahipliği yapıyor. Parasını değerlendirmek isteyen, yatırım yapmak isteyen, bayilik sektörüne çiğ köfte alanından en tanınmış firmalardan biriyle girmek isteyen herkes, Komagene firmasından bir çiğ köfte bayilik açarak para kazanmaya başlayabilir.

Kurmak isteyeceğiniz bayilikle, bölgenizde kurularak, zaten tanınmış ve lezzetini müşterisine kabul ettirmiş bir firma olan Komagene ile siz de çiğköfteci dükkanınızı kurabilirsiniz.

Komagene Çiğköftecilik isimli firmayı en geniş hatlarıyla Komagene Bayilik Açmak isimli yazımızda anlattık. Siz de bu yazıya girerek Komagene firmasının bayilik hizmetiyle alakalı her türlü bilgiyi edinebilirsiniz.

Dilerseniz son firmamıza geçelim.

arsamiea

Arsamiea

3- Arsamiea Çiğ Köfte Bayilik

Türkiye’nin çiğ köfte sektöründe en önde gelen firmalarından biri olan Arsemia Çiğ Köftecilikte bir bayilik açmak isterseniz, şartları aşağıda bulabilirsiniz. Eğer siz de müşterilerine lezzetini kabul ettirmiş bir firma olan Arsemia’dan bayilik açmak isterseniz, yüksek meblalarda para kazanabilirsiniz. Dilerseniz başvuru formuna bir göz atalım:

 1.  ADINIZ-SOYADINIZ:
 2. TELEFON NUMARANIZ:
 3. MAIL ADRESİNİZ:
 4. YAŞADIĞINIZ İL-İLÇE:
 5. AÇIKLAMA (ARSEMİA’YI TERCİH ETME NEDENİNİZ):

Gördüğünüz gibi kolay adımlarla Arsemia Çiğ Köftecilikte bir bayi açabilirsiniz. Daha fazla bilgi almak için buraya tıklayınız.

Evet değerli girişimciler, bugün sizlere çiğ köfte bayilik açarak Türkiye’de nasıl kolayca para kazanabileceğinizi anlattık. Eğer kafanızda bir yol haritası çizebildiysek ne mutlu bize. Daha fazla yatırım fikri için sitemizi takip etmeyi ve çevrenize tavsiye etmeyi unutmayınız. Bir sonraki yazıda görüşene dek, kendinize iyi bakın.

İyi çalışmalar, iyi günler.

Esen kalın.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.