HABER DETAYI

16 Kasım 2020 14:13

Komagene Bayilik Açmak

Komagene Bayilik Açmak

Sevgili okurlar, bu yazımızda sizlere, ülkemizin en önemli işletmeciliğinden biri olan çiğköfte sektörünün liderlerinden biri olan Komagene firmasının franchise sistemine göz atacağız ve Komagene firmasına bağlı bir bayilik kurmanın şartlarından, gereksinimlerinden, fiyatından, avantajlarından ve ayrıca dezavantajlarından bahsedeceğiz. Dilerseniz Komagene Bayilik açmakla ilgilenen siz değerli okurlarımızı daha fazla oylamadan yazımıza geçelim.

Yazımızı içeriği:

  • Komagene Çiğ Köftecilik
  • Komagene Çiğ Köftecilikte Bayilik
  • Komage Çiğ Köftecilikte Bayilik Açmanın Avantajları
  • Neden Komagene

İlk başlığımızla başlayalım.

komagene-cigkofte

Komagene Çiğköfte

Komagene Çiğ Köftecilik

İsmini MÖ 300 yıllarında Adıyaman etrafında kurulmuş olan KOMMAGENE imparatorluğundan alır. İsmini bu imparatorluktan almasının sebebi, KOMMAGENE İmparatorluğunun dönemin iki süper gücü Persler ve Romalılarla barış içinde varlığını sürdürebilmesidir. Kommagene İmparatorluğu barışın, kardeşliğin, sevginin ve sadakatin sembolüdür, firma da ismini buradan alır.

Çiğköftenin Kommagene İmparatorluğunda doğuş hikayesi de hayli ilginçtir. Efsaneye göre, dönemin katı ve zalim Nemrut’u, HZ.İbrahim’in yakılması için emir verir ve o büyük ateşin yakılması için ülkedenki ve civar ülkelerdeki bütün odunlar toplanır, haliyle Kommagene İmparatorluğunda da odun kalmaz, halk ateş yakamaz hale gelir.

Bir avcı, bir geyik avlayarak evine getirir fakat evde odun yoktur, geyiği pişiremezler. Evin hanımı, bir taş yardımıyla eti kemikten ayırır, kıyma haline gelene kadar o taşla ezer, ulgur, biber ve tuzla yoğurur ve o yapılan yemek şimdi Çiğ köfte olarak bilinmektedir.

İşletme tarihine 2004 yılında Şişlide bir dükkanda başlayan etsiz çiğ köftenin öncülerinden Komagene, şimdi 25 şehirde toplam 125 bayisiyle çiğ köfte satımı yapıyor.

Komagene Bayilik

komagene-bayilik

Komagene Bayilik

Çiğ köfte sektörünün en popüler firmalarından biri olan Komagenede bayilik açarak, zaten bilinen bir markayı temsil etmenin avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Ülke genelinde kurduğu 125 bayisiyle franchise hizmeti veren Komagene, her gün yeni yatırımcılar ve girişimciler arıyor. Eğer siz de bu girişimci ve yatırımcılardan biriyseniz ve Komagene’ye bağlı bir bayilik açmak istiyorsanız, yapmanız gereken şey çok basit. Aşağıda vereceğimiz linkten girerek başvurunuzu yapabilir, onaylanması halinde işletmenizi kurabilir, para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Komage Bayilik Açmanın Avantajları

Zaten alanında yeteri kadar ün kazanmış, ünlenmiş, müşterilerine lezzetini kabul ettirmiş olan Komagene Çiğ Köftecilikte bir bayilik açmak, size yüksek meblalarda kazanç sağlayabilir. Kurulduğunuz bölgede gelişebilir, ünlenebilir, lezzetinizle müşterilerinize kendinizi kolayca kabul ettirebilir, düşük bütçeyle harika bir yatırım yaparak geleceğinizi garanti altına alabilirsiniz.

komagene

Komagene

Neden Komagene Bayilik

Türkiye gibi çiğ köfte geleneklerine bağlı bir toplumda kurulmuş olan, sektörünün en ileri gelenlerinden biri olan Komagenede bayilik açmak, yatırım yapmak isteyeceğiniz en doğru yerlerden biridir. Çünkü müşterilerine tadını kabul ettirmiş, uygun fiyatlarıyla herkesin beğenisini kazanmış, ünlenmiş ve popülerleşmiş en ileri markalardan biri olan Komagene’de bir bayiliğe sahip olursanız, kurulduğunuz bölgede kendinizi ve işletmenizi kolayca büyütebilir, yüksek miktarlarda para kazanarak geleceğe dair harika bir yatırım yapmış olursunuz.

Komagene firmasına bağlı bir bayilik açmak için sahip olmanız gereken sermayen 21.000 ila 35.000 TL arasında bir miktardır. Bu kadar düşük bir bütçeyle bir bayilik kurup, ünlü ve popüler bir şirketi temsil etmek, paranızı yatırım adına kullanacağınız en doğru yerlerden biri olsa gerek sevgili okurlar.

Eğer siz de şimdi, Türkiye’nin en ileri gelen çiğ köfte bayilik alanında gelişmiş Komagene Çiğ Köfteden bayilik açmak isterseniz, yapmanız gereken şey çok kolay. Aşağıda vereceğim linkten Komagene’nin sitesine gidin, başvuru formunu doldurun ve gönderin. Onlar inceleyip sizi arayacaklar, bilgilendireceklerdir.

Komagene Bayilik için tıklayınız.

 

Evet sevgili okurlar, bugün sizlere Komagene Bayilik açmak hakkında bilgi vermeye çalıştık. Umarız kafanızda bir yol haritası oluşturabilmişizdir. Yazımızı beğendiyseniz sitemizi devamlı takip etmeyi ve bizi çevrenize önermeyi unutmayın. Okuduğunuz için teşekkürler, bir sonraki yazıya dek esen kalın.

İyi günler, iyi çalışmalar.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.