HABER DETAYI

16 Kasım 2020 13:43

Organik Kahve Bayilik

Organik Kahve Bayilik

Sevgili okurlar, bugün sizlere Türkiye’de uzun zamandır var olan bayilik sisteminin organik kahve bayilik sektörüyle alakalı bilgiler vereceğiz. Organik kahve bayilik sektörü, Türk insanımızın gerçekten çok sevdiği ve tuttuğu bir sektördür. Bu yüzden Türkiye’de organik kahve bayilik sektörü üzerine bir çok firma bulunmaktadır. Bugün size bu firmalardan ve sağladıkları bayilik olanaklarından bahsedeceğiz. Firmaların linklerini ve şartlarını başlıkların altlarında bulabilirsiniz.

Dilerseniz vakit kaybetmeden başlayalım.

Türkiyede organik kahve işi yapan en önemli firmalardan bazılar Starbucks, Costa Coffee, Cafe Luvoco tarzı firmalar, Türkiye’de insanımıza hizmet vermektedir. Ayrıca bu firmalar, kahve lezzetlerinin daha fazla insana ulaşması ve daha da ünlenmesi için yatırımcılarına ve girişimcilerine bayilik imkanı sunmaktadır.

Siz de bu firmaların frençayzing hizmetinden yararlanarak kendinize bir organik kahve bayilik kurarak bölgenizde kurulabilir, gelişebilir, zaten aşina olunan bir kahve lezzetini hazır müşterilere sunarak yüksek meblada para kazanabilirsiniz. Dilerseniz organik kahve bayilik sunan bazı firmaları derlemeye başlayalım.

costa-coffee

Costa Coffee

1- Costa Coffee Bayilik

Türkiyede uzun zamandır hizmet veren bir organik kahve firması olan Costa Coffee, uzun yıllardır müşterilerine organik kahve hizmeti vermektedir. Türkiye’nin farklı illerinde bir çok bayiliği bulunan Costa Coffee firması, her gün yeni yatırımcılarına kucak açmaktadır.

Eğer siz de Costa Coffee firmasından bir bayilik kurmak, zaten hazırda olan ve kendini müşterilerine ispatlamış bir lezzeti yüksek kitlelere ulaştırarak para kazanmak istiyorsanız, başvuru formunda bulunan maddelere biraz göz atalım:

 1. İSİM
 2. SOYİSİM
 3. İLETİŞİM NUMARASI
 4. EMAIL
 5. ADRES
 6. ŞİRKET WEBSİTESİ
 7. SİTE SAYISI
 8. SEKTÖR
 9. AÇIKLAMA

Görüldüğü üzere Costa Coffee’nin kahve bayilik için sunduğu başvuru formunda bulunan maddeler yukarıdaki gibidir. Siz de Costa Coffee için başvuru yapmak isterseniz buraya tıklayınız.

caffee-luvoco

Caffee Luvoco

2- Cafe Luvoco

Türkiye’de yıllardır organik kahve sektöründe hizmet veren bir diğer kahve firması da Cafe Lucovo. Uzun yıllardır Türklere de hizmet veren bu firma, lezzetini de müşterilerine kanıtlamış durumdadır. Ayrıca daha fazla kitleye ulaşmak ve ününü arttırmak, ayrıca siz değerli girişimciler ve yatırımcılara da yatırım olanağı olarak organik kahve bayilik sunmaktadır.

Dilerseniz, aşağıdaki şartları okuduktan sonra, yatırımınızı doğru yere yapmak için Cafe Lucovo’ya başvurabilirsiniz. Başvurunuz onaylandıktan sonra, bölgenizde işletmenizi kurabilir, zaten kendini ispatlamış bir kahve lezzeti olan Cafe Luvoco dan bir kahve bayiliği açabilir, yüksek meblalarda para kazanabilirsiniz.

Dilerseniz bu şartlara bir göz atalım:

 1. 5000 TL lik franchise isim hakkının satın alınması gerekir.
 2. Adli ve Ticari sivilinizin tamamiyle temiz olması gerekir.
 3. Ticari ilişkilerde sabırlı olmanız beklenir.
 4. Cafe Luvoco markasının benimsenmesi gerekir.

Şartlar görüldüğü gibidir. Eğer şartları karşılıyorsanız, hemen vakit kaybetmeden başvurarak kahvecilik sektörüne adınızı yazdırabilir, organik kahve sektörünün size kazandıracağı avantajlardan yararlanmaya başlayabilirsiniz.

starbucks

Starbucks

3- Starbucks Organik Kahve Bayilik

Listemizin en sonunda, Dünya kahve zincirinin bir numarası Starbucks bulunmaktadır. Leziz kahve tadıyla bütün Dünya’nın beğenisini kazanmış olan Starbucksta bir bayilik açarak, zaten tamamiyle popülerleşmiş kahve tadını müşterilerinize sunabilirsiniz.

Starbucks bayilik hakkında yazmış olduğumuz yazıyı okuyarak, bu firma hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Türkiyede Starbucks Bayilik isimli yazımızı okumanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

Evet sevgili girişimciler ve yatırımcılar, bugünkü yazımızda size organik kahve bayilik sektörünü tanıttık ve bir kaç firma örneği vermeye çalıştık.

Yazımızdan memnun kaldıysanız ve size yararlı olabildiysek, diğer yatırım fikirlerimiz için sitemizi çevrenize önermeyi ve takibe almayı unutmayın. Bir sonraki yazıda görüşmek üzere diyoruz, çok teşekkür ederiz, iyi çalışmalar, iyi günler.

Esen kalın.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.