HABER DETAYI

16 Kasım 2020 13:38

So Chic Bayilik

So Chic Bayilik

Sevgili okurlarımız, bugün bu yazımızda sizlere, Türkiye’nin önde gelen kıyafet ve giyim mağzalarından biri olan, sektörünün ileri gelenlerinden olan ve uzun süredir Türkiyede hizmet veren So Chic firmasından ve sizlere sağladığı bayilik açma avantajlarından bahsedeceğiz.

Siz de bu avantajlardan yararlanarak So Chic firmasını temsilen bir bayilik açarak bölgenizde kurulabilir, zaten tarzıyla ve modayı önde takip eden yapısıyla müşterilerinin sevgisini ve beğenisini kazanmış olan So Chic firması ile yüksek meblalarda para kazanabilirsiniz.

Evet değerli girişimciler, böyle bir bayilik kurmak isterseniz, yazımızın devamını okumanızı tavsiye ediyoruz. Dilerseniz devam edelim.

so-chic

So Chic

Öncelikle;

So Chic Kimdir?

Uzun zamandır profesyonel tasarımcılarıyla giyim ve takı sektöründe liderliğini koruyan So Chic firması, uzun yıllardır Türkiyede hizmet vermeye devam etmektedir.

Geleneksel gümüş takılardan farklı olarak farklı tarzıyla müşterilerinin beğenisini kazanmış olan So Chic firması, ülkemizin farklı yerlerinde açtığı franchisingler ile müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor.

So Chic Kurucusu Kimdir?

So Chic, SEZGİN Mücevherat isimli bir firmaya bağlı olarak hizmet vermektedir. Bu firmanın kurucusu Hakan Sezgin, aynı zamanda So Chic firmasının da kurucusudur.

So Chic Mağazalar

So Chic firması, uzun zamandan beri Türkiyede hizmet veren, takı ve giyim sektörünün öncüsü kabul edilir ve 5 farklı ülkede 21 farklı ilde bayiliklerini kurmuştur. Siz de bu işletmelerden bir tane kurarak, So Chic zincirinin yeni bir halkası olabilir, sağlayacağı yüksek kar oranlarından ve birbirinden farklı avantajlardan faydalanabilirsiniz.

Evet, So Chic firmasını detaylarıyla anlatmaya çalıştık.

so-chic-bayilik

So Chic Bayilik

Gelelim konumuza;

So Chic Bayilik

5 farklı ülkede 21 farklı ilde bayiliklerini yöneten So Chic firması, her gün parasını yatırımda kullanmak isteyen siz değerli girişimcilere kapılarını açıyor.

Düşük isim hakkı bedeliyle işletmenizi size kuran So Chic firması ile, ürünleri ile ün kazanmış ve popülerleşmiş bir firmanın frençayzı olmanın avantajlarından yararlanabilirsiniz.

So Chic Bayilik Avantajları

Bir çok ülkede hizmet veren So Chic firmasından bir frençayzing kurmak, size bir çok avantajın da kapılarını beraberinde açıyor. Dilerseniz bu avantajlardan biraz bahsedelim:

  • Zaten bilinmiş ve ürünleriyle kendini müşterisine beğendirmiş So Chic firmasından bir franchise açmak, sizi reklam sıkıntısından kurtaracaktır.
  • Sadece isim bedelini ödeyerek bir dükkana sahip olacaksınız.
  • Müşterilerinize kendinizi ispatlamanıza gerek kalmayacak, zaten popüler bir işletmenin başına geçeceksiniz!
  • Profesyonel ekip tarafından eğitileceksiniz, eleman sıkıntınız yönetim tarafından giderilecek!

Bu ve bunun gibi bir çok avantaj, bir yatırımcının So Chic’den franchise açmasını sağlayabilir gibi.

Peki;

So Chic Bayilik Şartları Nelerdir?

Böylesine karlı avantajlar sunan So Chic firmasının şartları da, çok da zor değil. Aşağıda vereceğimiz liste ile, şartlara olan uyumluluğunuzu kontrol edebilirsiniz. O zaman dilerseniz, listemize geçelim.

  1.  Kararlı bir girişimci olmalısınız,
  2. Daha önceden perakendecilik deneyiminiz olmalı,
  3. Müşteri memnuniyetini her zaman en üstte tutmalısınız,
  4. Tasarıma ve detaycılığa kesinlikle ilgi duymalısınız,
  5. Mağzanıza 7/24 ilgi göstermelisiniz,
  6. Yeterli sermayeye sahip olmak zorundasınız.

Evet, görüldüğü gibi şartlar o kadar da zor değil. Sağladığı avantajların yanında hiçbir şey.

Peki, So Chic Bayilik Fiyatı Ne Kadar?

So Chic bayilik fiyatını, vereceğimiz linkten başvuru yaparak öğrenebilirsiniz. Eğer sizin de yatırım yapacak paranız varsa ve yukarıdaki şartları karşılıyorsanız, So Chic firmasından bir franchise açmanızı kesinlikle tavsiye ediyoruz.

So Chic bayilik için buraya tıklayınız.

Diğer firmaların bayilik fırsatları için buraya tıklayınız.

Evet, bugün sizlere So Chic bayilik için frençayzing açma fikirleri verdik. Eğer kafanızda bir yol haritası oluşturabildiysek, sitemizi takip etmeyi ve yakınlarınıza önermeyi unutmayın. Sıradaki yatırım fikri yazımızda görüşmek üzere diyoruz. Kendinize iyi bakın.

Esen kalın.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.