HABER DETAYI

16 Kasım 2020 14:21

Türkiyede Bayilik Veren Firmalar

Türkiyede Bayilik Veren Firmalar

Sevgili okurlarımız, bugün sizlere Türkiye’de bayilik sağlayan firmaları ve sağladığı avantajları derledik. Fakat öncesinde size bayilik kavramının ne olduğunu açıklayacağız. Türkiyede bayilikler günden güne gelişmekte ve franchise sistemine olan ilgi gün geçtikçe artmaktadır. Dönemin bu koşullarına ayak uydurup siz de yüksek meblalar kazanabilirsiniz.

     Bayilik Nedir?

Bayilikler, bir firmanın işlerini genişletmek, mallarının satımını daha fazla alana yaymak ve satışı arttırmak için kullandığı bir sistemdir.

     Franchise Sistemi Nasıl Çalışır?

Bayilik yönetmek isteyen potansiyel müşteri, firmaya başvurur. Başvuru firmaca değerlendirilir ve müşterinin şartları karşılayıp karşılamadığına bakılır. Başvurusunun kabul edilmesi halinde firma adına açılan bir işletmeyi müşteri idare etmeye başlar ve satılan ürünler üzerinden komisyon alarak para kazanır.

     Türkiyede Bayilik Veren Firmalar

Bayilik açmak, işletmek ve para kazanmak para kazanmada iyi bir yöntemdir ve bu yüzden Turkiyede yıllar geçtikçe bayiciliğe verilen önem artmıştır. Öyle ki, artık bir çok firma bayilik sağlamaktadır. Dilerseniz gelin, Türkiyede franchise veren firmalara bir göz atalım.

Türkiyede bir çok franchise veren firmalar bulunmaktadır. Fakat bu franchiselerden bazıları çok kazandırırken, bazıları da az kazandırır. Biz size aşağıda franchise veren firmaları derledik. Anasayfaya göz atmak için buraya tıklayın.

                                                            1- Çiğköte Bayilik

 

çiğköfte bayilik

Çiğ Köfte Bayilik

Düşük sermayeyle iş kurabileceğiniz, Türkiyede en avantajlı franchise yöntemi olan çiğ köfte bayilik de kendi işinizi düşük fiyatlara kurarak sağlam yatırım yapabilir, işinizi kurabilir, ticaretinizi geliştirerek ve franchise kurarak yüksek meblalar kazanabilirsiniz. Türkiyede çiğköfe franchise veren bazı firmalar aşağıdaki gibidir:

Yukarıda gördüğünüz firmaların sitelerine link verdik. Bu linklerden girerek sitelerdeki başvuru formlarını tamamlamalısınız. Daha sonra firmalar başvurunuzu değerlendirip tarafınıza geri dönüş yapacaklardır.

Çiğköfte franchise veren firmalar Türkiyede büyük yer kaplıyor. Açıkçası sektörde en kazançlı firmalar da bu firmalar. Fakat biz başka franchise sektörlerini ve bu sektörlerde franchise veren firmaları da size derleyeceğiz. Dilerseniz okumaya devam ederlim, ve çiğköfte bayilikten başka franchise sağlayan diğer firmalara da bir göz atalım.

                                                           2- Döner Franchise

döner bayilik

Döner Bayilik

Türkiyede çiğköfte bayiciliğin yanı sıra çok para kazandıran bir diğer sektör de döner bayiciliktir. Döner işiyle ilgilenen firmalar, mallarının daha çok insana ulaşması ve satışı arttırmak amacıyla franchise verir. Siz de döner bayicilik kurarak yüksek meblalarda para kazanabilir, düşük bütçeyle yüksek kazançlar elde edeceğiniz bir yatırım yapabilirsiniz.

Sizler için aşağıda bazı döner franchise veren firmaları bıraktık. Linklerden firmaların sitelerine giderek franchise başvurusunda bulunabilirsiniz. Başvurunuzun onaylandığı veya onaylanmadığı gereksinimleri karşılayıp karşılayamamanıza göre değerlendirilir ve tarafınıza iletilir.

Dilerseniz bu franchise veren firmaları inceleyelim.

Gördüğünüz gibi döner alım satım alanında da franchise veren firmalar var. Türkiyede çok önemli yer tutan döner lokantacılığında da franchise kurarak düşük sermayenizle yüksek meblalar kazanabilirsiniz. Tabi bu firmalardan başka firmalar da var, hepsini araştırarak bulabilirsiniz. Fakat biz sizin için kötü olanları listelemektense, en kazançlı ve en düşük bütçe gerektiren firmaları derliyoruz. Böylelikle daha karlı olabileceksiniz.

Bugün siz değerli girişimcilere ve düşük bütçeyle yüksek miktarda para kazanmak isteyen potansiyel işletmeci arkadaşlarımıza Bayilik (Franchise) alanında bilgi vermeye çalıştık. Verdiğimiz linklerden girerek çeşitli sektörlerde franchise veren bu firmalardan franchise açma başvuruları yapabilirsiniz.

Bugünki anlatımımızın sonuna geldik. Memnun kaldıysanız sitemizi takip etmeyi ve çevrenize tavsiye etmeyi unutmayın. Alakanız için teşekkür ederiz.

İyi günler.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.