HABER DETAYI

16 Kasım 2020 14:14

Türkiyede Starbucks Bayilik

Türkiyede Starbucks Bayilik

Anasayfa

 

Sevgili okurlarımız, bugün sizlere, Türkiyede nasıl Starbucks bünyesinde bayilik işletmesi kurup para kazanabileceğinizi anlatmaya çalışacağız. Son yıllarda Starbucks’ın ülkemizde gelişmesiyle beraber insanların kahve içmek için tercih ettikleri ilk yer Starbucks bayilikleri oldu. Bununla beraber Starbucks bayiliği de Türkiye’de gerçekten çok gelişti. Eğer siz de Türkiyede bu kadar çok gelişen bir firmadan bayilik açarak bölgenizde gelişip yüksek paralar kazanmak istiyorsanız yazımızı okumaya devam edin.

Öncelikle size bayilik veren firmalar arasında düşündüğünüz firma olan Starbuckstan ve verdiği bayilik imkanlarından biraz söz edelim.

Öncelikle, Starbucks Bayilik Nedir?

starbucks

Starbucks

Starbucks firması, 31 Mart 1971 de Seattle,Washington ABD’de kurulmuş bir kahve dükkanları zinciridir. İsmini Moby Dick filmindeki Starbuck karakterinden alır ve ismin anlamı denizkızı demektir. Dünya’nın en büyük kahve dükkanları zinciri olan Starbucks’ın, şimdiye kadar açılmış olan 65 ülkede 21.000 den fazla bayi işletmesi vardır.

Starbucks’un şuanki marka değeri 32 milyar doların üzerindedir. Dünya’nın en büyük şirketleri arasında yer almasına hiç şaşırmamalı. Yapılan bir diğer sayıma göre ise Türkiye’de Starbucks bayisi olan tamı tamına 403 işletme vardır. Türkiye’de git gide gelişen kahvecilik sektörü ve Starbucks’ın popülerleşmesiyle beraber bu sayı hızla artmaya devam etmektedir.

Starbucks firmasından açılan bir bayilik, size yüksek meblalarda para kazandırabilir, kurulduğunuz bölgede gelişerek bayilikler adına size yüksek gelir sağlayabilir.

Starbucks Bayilik İçin Şartlar Nelerdir?

Starbucks’ın Türkiyedeki tüm haklarını Shaya şirketi elinde bulundurmaktadır. Dolayısıyla Türkiyede açılacak yeni Starbucks işletmelerinden ve bayiliklerinden de dolayısıyla Shaya sorumludur. İşletmeci olan sizler, Shaya’nın sitesine girip açık pozisyonlara bakmalı, iletişime geçmeli, şartları öğrenmelisiniz.

Starbucks’ın Türkiyede Avantajları Nelerdir?

starbucks-bayilik

Starbucks Bayilik

Starbucks, ülkemizde son yıllarda gelişmeye devam eden ve git gide popülerleşen, en büyük kahve dükkanları zinciridir. Çocuğundan yaşlısına kadar herkes, Starbucks’ı bilir, kahvelerini denemek ister. Ayrıca dükkanlarda sağlanan ücretsiz Wi-Fi ve şarj etme imkanlarıyla beraber, iş sahibi olan ve çalışmak isteyen çalışanlar ve öğrenciler için de bir numaralı tercih yeridir.

Starbuckstan kuracağınız bir bayilik, size büyük imkanlarda kar sağlayabilir. Çünkü Türkiyede 408 tane bayiliğin bulunması, az bir rakamdır. Böylece kurulduğunuz bölgede insanların kolayca ilgisini çekebilir, kolayca yayılabilir, kolayca müşteri çekebilirsiniz. İnsanlar evlerinin yakınında kurulan bir Starbucks şubesini asla kaçırmak istemeyeceklerdir.

Böylece siz de bayilikler yolunda kendi Starbucks firmanızı kurarak işletmenizi geliştirebilir, yüksek kar oranlarıyla kolayca para kazanabilir, gelişebilirsiniz.

Sermayesi olan her girişimcinin ilgilenmesi gereken bir sektör olan Starbucks Bayilik işinde yükselebilmek için hemen bir franchise kurarak işletmenizi geliştirmeye başlayabilirsiniz.

Starbucks Bayilik İçin Ne Kadar Sermaye Gerekir?

Bir starbucks bayilik kurabilmek için elinizde bulunması gereken sermaye, yüksek kar oranlarıyla doğru orantılı olarak yüksektir. Çünkü Starbucks, Dünya’nın en gelişmiş kahve dükkanları zinciridir ve işletmecisinin de yüksek meblalar yatırmasını beklemektedir.

Evet, bugunki yazımızda size Starbucks bayilik açarak nasıl kolayca para kazanabileceğinizi, kurulduğunuz bölgede ünlenerek nasıl insanların dikkatini çekebileceğinizi anlatmaya çalıştık. Siz de Starbucks bayiliğinizi kurarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bugunki yazımızın sonuna geldik. Buraya kadar okuduğunuz için teşekkür ederiz. Umarız yazımız kafanızda bir yol haritası oluşturmuştur. Eğer beğendiyseniz yazımızı ve platormumuzu, sizin gibi yetenekli girişimci arkadaşlarınıza önermeyi unutmayın. Her gün girişiminiz için faydalı yazılar paylaşıyoruz, sitemizi takibe alarak kolay yoldan para kazanma taktiklerimizi günü gününe öğrenebilirsiniz. Kendinize iyi bakınız.

Bir sonraki yazıya kadar, esen kalın.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.