HABER DETAYI

16 Kasım 2020 14:19

Türkiyede Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar

Türkiyede Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar

İşletmeci olmak istiyorsunuz, ücretsiz bayilik açmak ve firmaların ürünlerini satarak komisyon kazanmak istiyorsunuz. Girişimcisiniz ve yatırım yaparak para kazanmak istiyorsunuz fakat sermayeniz yok ve ne yapacağınızı bilmiyorsunuz. Artık endişelenmeyin, doğru yerdesiniz.

Sevgili işletmeci ve girişimci okurlarımız, bugün sizlere ücretsiz bayilik veren firmaları derledik. İyi ve yüksek meblalar kazanmak için elinizde bir sermayenizin olması gerekir normalde. Fakat sermayeniz olmadan da bayilik kurarak para kazanabilirsiniz. Bugün sizlere Türkiyede veya Türkiye dışında ücretsiz franchise sağlayan firmaları işleyeceğiz. Dilerseniz başlayalım.

1- Technolog Mikrofiber Temizlik Bezi Ücretsiz Bayilik

Türkiyede isim değeri için para almayan franchise veren firmalar listemizde ilk sırada olan Techno Microfiber Bezleri, ücretsiz bayilik veren firmalarda ilk sıradadır. Türkiyede gelişmekte olan bir sektör olan microfiber bezlerini üreten ve satımını yapan Technolog firması, bezlerinin satımını arttırmak ve işletmecilerine kolaylık olması ve yeni girişimcilere destek olmak amacıyla microfiber bezlerinin dağıtımını sağlayan franchise sistemini ücretsiz yapmış.

Size teklif edecekleri iş fırsatı ile, bölgenizde işletmenizi kolayca kurup yüksek kar marjı ile satış yapabileceksiniz.

Microfiber Bez Nedir

Microfiber Bez sokağa çıktığınızda, her okulda, her evde, her işte, her yemek salonunda temizlik amacıyla kullanılan en önemli eşyalardan biridir. Size üretimini sağladıkları bu firmanın bir franchise firması olarak mikrofiber bezleri ucuz fiyattan yüksek karlarla kolayca satarak bölgenizde işletmenizi büyütebilir, yüksek meblalarda para kazanabilirsiniz.

Başvuru için buraya linkini bırakıyoruz. Eğer siz de ücretsiz bayilik veren firmalar listemizde ilk sırada olan Technolog Microfiber Bezi Franchise ile iş sahibi olmak istiyorsanız, linke tıklayarak kolayca başvurunuzu yapabilirsiniz.

Technolog Microfiber Bezi Franchise başvurusu için tıklayınız.

Şimdi ise listemizin ikinci sırasından devam edelim.

2- 06Döner Ücretsiz Bayilik

06doner-bayilik

06Döner Bayilik

Ülkemizde en çok tutulan franchise sektöründen biri olan dönercilikte, siz de sermayeniz olmadan iş kurup para kazanabileceksiniz. Nasıl mı? Gelin gösterelim.

06Döner firması, isim hak bedeli için para talep etmiyor ve yatırım geri dönüşü için ortalama 18-26 ay arası  bir zaman tanıyor. Böylelikle sermayeniz olmadan dönerci dükkanınızı kuruyor, bölgenizde gelişiyor, işletmenizi büyütüyor ve yüksek meblalar kazanarak franchise firmanızı kurmuş oluyorsunuz. Türkiyede bayilikler alanında en önemli yeri kaplayan dönercilikte siz de franchise firmanızı kurarak para kazanın.

Dilerseniz gelin, firmanın şuanki istatistiklerine göz atalım.

 • Ürün  Kapsamı: GIDA/RESTORANT/DÖNER
 • Kurulduğu Yıl : 2019
 • Bünyesinde Barındırdığı Toplam Çalışanlar: 22
 • Kurulduğu Ülke: TÜRKİYE
 • Şuanki Şube Sayısı : 2
 • Ücretsiz Bayilik Sağladığı Toplam Sayı : 2
 • Firmanın Hedeflediği Toplam Franchise Sayısı : 50

06Döner Bayilik için istatistikleri görüyorsunuz. Siz de eğer 06Döner’in işletmesi olmak, franchise firmanızı kurmak ve para kazanmak istiyorsanız, aşağıdaki linkten başvurunuzu yapabilir, onaylanması halinde yüksek meblalar kazanabilirsiniz.

06Döner Bayilik Başvurusu İçin Tıklayınız.

Dilerseniz son firmamıza geçelim.

3- Chocoworld Ücretsiz Bayilik

chocoworlds

Chocoworlds

Listemizde 3. ve son sırada olan Chocoworld ile siz de ücretsiz bayilik kurarak para kazanabilirsiniz. Çünkü Chocoworld, sizden isim bedeli dahil para istemiyor ve çikolata şelalesi stadı açmak isteyen siz değerli girişimcilere iş teklifi veriyor. Dilerseniz biraz firmayı tanıyalım.

2010 yılından beri sektörde hizmet veren Chocoworlds, standlarının daha çok insana ulaşması için franchise sağlayan bir çikolata firmasıdır. Bunun için siz değerli girişimcilere iş fırsatı sağlıyor. Dilerseniz firmanın istatistiklerine göz atalım.

 • Kurulduğu Yıl : 2010
 • Bünyesinde Barındırdığı Çalışanlar: 236
 • Kurulduğu Ülke: Türkiye
 • Toplam Şube : 89
 • Hedefledikleri Toplam Şube Sayısı : 300
 • Kurulması Tercih Edilen Mekan : Insan yoğunluğunun olduğu her yer
 • Franchise Alacak Kişide Beklenilen Tutum : Yönetim kabiliyeti ve Arzu
 • Bayilik / Franchise Görüşmelerinin İşleyiş Sırası : Telefonla görüşme sağlanır sonra yüz yüze görüşme sağlanır.

Eğer siz de Chocoworlds firmasının bayici işletmesi olmak istiyorsanız aşağıdaki linke tıklayınız.

Chocoworlds Bayilik İçin Tıklayınız.

Ücretsiz bayilik veren firmalar listemizin sonuna geldik. Umarız ki kafanızda bir yol haritası oluşturabilmişizdir. Okuduğunuz için teşekkür ederiz, bir sonraki yazıda görüşene dek esen kalın.

İyi günler, iyi çalışmalar.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.