Hakkımızda

Hakkımızda

Son yıllarda teknolojinin ve yatırım yollarının gelişmesiyle beraber bayilik kuruluşu ve spesifik sektörlerde firmaların bünyesinde bir bayilik kurmak fikri, son zamanlarda bir çok yatırımcının ve girişimcinin aklına bir fikir olarak gelmektedir. Biz de Bayilikler.Net olarak, bir çok firmayı araştırarak sizlere sağladığı bayilikler imkanlarını makalelerimizde sizlere sunuyoruz.

Bayilikler.Net, olabildiğince uygun ve karlı firmaları seçerek sizlere bayilik fikri sunmaktadır. Profesyonel editörlerimiz, makalelerine olabildiğince yoğun olarak hazırlanmakta, çalışmakta, iyi bir araştırma neticesinde sizlere fikirler sunmaktadır. 2 günde bir yayımladığımız makaleler sayesinde siz de, bayilik yatırımınız için en doğru sektörü bulabilirsiniz.

Yatırımı kolaylaştırmak ve girişimciler için yatırım fikirleri sunmak adına Bayilikler.Net platformu, 2020 yılında kurulmuştur. Kurulduğu zamandan itibaren yatırımcılara ve girişimcilere, yazdığı makaleler ve verdiği fikirler ile öncü olmaktadır.

Platformumuzda çalışan bir çok editörümüz olmakla birlikte, güçlü bir yönetim kadromuz vardır. Platformumuzda bilgi içerikli makalelere önem verdiğimiz kadar, kullanıcı dostu bir arayüze de oldukça önem veriyoruz. Bu yüzden sizi sıkmayacak derecede reklam alımı gerçekleştiriyoruz.

Sitemize reklam alımı yapıyoruz. Reklam alanlarını, site istatistiklerini, reklam süresini ve fiyatını öğrenmek için [email protected] mail adresimize mail yollamanız yeterlidir. Yönetimimiz 2 iş günü içerisinde size dönüş sağlayacak, gerekli bilgileri iletecektir.

Bayilikler.Net platformumuzu kullandığınız için teşekkür ederiz. Yatırımınız için her daim yanınızda olacağız.

İyi günler iyi çalışmalar, kendinize iyi bakın.

Esen kalın.

Başa dön tuşu