TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
101 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Köfteci Ramiz Yetkilileri
  • ADRES: Akhisar-Balıkesir Kara Yolu 3. km BP Akaryakıt İstasyonu 45220 Akhisar/Manisa
  • TELEFON: 0 850 888 1928
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Köfteci Ramiz Bayilik Şartları Ve Ücretler

Köfteci Ramiz Bayi

Türkiye’de yemek sektöründe bayilik açarken karşılaşacağınız bazı büyük zorluklar vardır. Bu zorluklardan birisi de açacağınız franchise’ın reklamını yapmaktır. Büyük bir müşteri kitlesine ve ciroya sahip olmak hepimizin hayali ama çoğu zaman bunu başarmak için reklamcılık ve bayinizin tanıtımına büyük meblağlar ayırmanız gerekiyor. Eğer bütçeniz kısıtlıysa ve yatırımınızdan yüksek bir kazanç elde etmek istiyorsanız Köfteci Ramiz bayilik şubesi açmak sizin için en iyi seçeneklerden birisi olabilir. Bunun sebebi Köfteci Ramiz’in franchise şubelerinden reklam ücreti olarak katkı payı almaması. Tüm tanıtımları şirket kendisi yapıyor ve bunun için yatırımcılarından ekstra bir ücret istemiyor.

Neden Köfteci Ramiz Bayilikleri?

Köfteci Ramiz Türkiye’nin birçok şehrinde yüzlerce şubesi bulunan bir restoran zinciridir. 1928 yılında kurulan Köfteci Ramiz neredeyse 100 yıldır büyük bir hızla büyümeye devam etmektedir. Genellikle alışveriş merkezlerinde, meydanlarda ve diğer kalabalık merkezlerde bulunan Köfteci Ramiz şubeleri yatırımcılarına pişmanlık yaşatmıyor.

Köfteci Ramiz Bayi

Köfteci Ramiz Bayilik Açma Maliyeti

Köfteci Ramiz bayilik açma ücretleri yerine göre değişmektedir. 250.000 TL’den başlayan fiyatlar 500.000 TL’ye kadar çıkabilir. Köfteci Ramiz bayiliği açmak için en başta ödeyeceğiniz ana paranın yanında aylık olarak ödenen ve ciro üzerinden hesaplanacak ödemeleriniz de olacaktır. Köfteci Ramiz, bayiliklerinden çoğu şirketten farklı olarak reklam ve tanıtım ücreti istemez. Aylık ödemelerinizi  yaptığınız ve şartları yerine getirdiğiniz sürece bu konuda bir problem çıkmayacaktır.

Köfteci Ramiz Bayilik Şartları

Köfteci Ramiz bayilikleri açmak için tek şart mali bir yatırım ve düzenli ödemeler değil. Köfteci Ramiz, yatırımcılarının açacakları şubeye vakit ayırabileceklerini ve gece gündüz demeden, mesai saatleri sınırlarında kalmadan ilgilenebileceklerini göstermelerini istiyor. Eğer meşgul biriyseniz ve sadece mali olarak yatırım yapmak istiyorsanız Köfteci Ramiz bayilikleri size uygun değil. Ancak yapacağınız işi seven ve vaktinin çoğunu işinize ayırabilecek bir yatırımcıysanız Köfteci Ramiz bayiliklerini size tavsiye ederim.

Daha ayrıntılı bilgi almak için iletişim bilgilerinden Köfteci Ramiz yetkililerine ulaşabilirsiniz. Başvuru yapmak için linkteki başvuru formunu doldurunuz. Diğer Bayilik Veren Firmaları buradan inceleyebilirsiniz.

Köfteci Ramiz İletişim Bilgileri

Telefon Numarası: 0 850 888 1928

Mail Adresi: [email protected]

Adres: Akhisar-Balıkesir Kara Yolu 3. km BP Akaryakıt İstasyonu 45220 Akhisar/Manisa

İnternet Sitesi: http://kofteciramiz.com/yazilar/franchising-sistemi/

Başvuru Formu: http://kofteciramiz.com/franchise

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.