Lezzet-i Harika Bayilik Özellikleri Ve Başvuru Koşulları

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
29 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Lezzet-i Harika Yetkilileri
  • ADRES: IOSB İsteks San. Sit. B6 No:6 İkitelli/İSTANBUL
  • TELEFON: 05370430657
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Lezzet-i Harika Bayilik Özellikleri

Lezzet-i Harika 2017 yılında kurulmuş tüm Türkiye’ye dondurulmuş tatlı ve unlu mamüller üretip satmakta olan bir şirkettir. Çok kısa bir sürede büyüyen Lezzet-i Harika büyümesini hızlandırmak için yakın zamanda yatırımcılara uygun fiyatlı bayilikler vereceğini açıklamıştır. Potansiyel müşteri ve talep sayısının artması ile birlikte Lezzet-i Harika’nın dondurulmuş tatlı ürünleri, unlu mamüller, pastane ürünleri gibi yiyecekleri aylık 300.000’in üzerinde üretilmeye başlamıştır. Hem büyük müşteri kitlesi hem de yüksek kar oranlarını hesaba katınca Lezzet-i Harika bayilik veren firmalar arasında ön plana çıkmaktadır. Peki Lezzet-i Harika franchise açma ücreti ne kadardır?

Lezzet-i Harika Franchise Açma Maliyeti

Lezzet-i Harika franchise açma minimum maliyeti ortalama 70.000 TL olarak belirlenmiştir. Bu ortalama fiyat dükkanın açılacağı lokasyona vb. göre değişebilmektedir. Ayrıntılı bilgi ve tam fiyat almak için Lezzet-i Harika yetkilileri ile iletişime geçebilirsiniz. %45’in üzerinde kar marjı bulunan Lezzet-i Harika bayilik veren firmalar ve franchiselardan biri olarak tercih edilmektedir. %45 kar oranı bulunan bir işletmeye göre 70.000 TL tutarında bir açılış maliyeti oldukça düşük kalmaktadır.

Lezzet-i Harika İletişim Bilgileri

Lezzet-i Harika Telefon Numarası: 05370430657

Lezzet-i Harika Mail Adresi: [email protected]

Lezzet-i Harika Web Sitesi: http://lezzetiharika.com/

Lezzet-i Harika Instagram Sayfası: https://www.instagram.com/lezzetiharika/?hl=tr

Lezzet-i Harika Adres: IOSB İsteks San. Sit. B6 No:6 İkitelli/İSTANBUL

Bayilik veren firmalar ve çeşitli franchiselar hakkında ayrıntılı bilgi almak için tüm firmalar sayfasına gidebilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.