Madame Coco Bayilikler Koşulları Ve Özellikleri

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
87 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Madame Coco Yetkilileri
  • ADRES: Avni Dilligil Sokak Çelik İş Merkezi B Blok Zemin Kat 34394 Mecidiyeköy / İstanbul – Türkiye
  • TELEFON: +90 850 532 33 00
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Madame Coco Bayilikler Koşulları Ve Özellikleri

Madame Coco 2011 yılında Adanalı iş adamı İlhan Tanacı tarafından kurulmuştur. Ev tekstili ve dekorasyon ürünleri ile tüm Türkiye’nin severek kullandığı bir marka haline gelmiştir. Peki neden Madame Coco bayilikler ve distribütörlüğünü tercih etmelisiniz? İlk izlenim olarak bir tekstil mağazası açmak alışkın olduğumuz gıda bayilikleri ve benzeri franchise çeşitlerine göre daha meşakkatli görünebilir. Ancak işi derinlemesine incelediğinizde ev tekstili ve dekorasyon bayilikleri açmak çok daha kazançlıdır. Peki Madame Coco bayilik veriyor mu? Yurt içi ve yurt dışı franchising opsiyonları nelerdir?

Madame Coco Bayilikler

Madame Coco Bayilikler Dağıtıyor mu?

Madame Coco mağazalarının Türkiye içi için şu anlık bir franchising sistemi yoktur. Türkiye dışında açmak istediğiniz Madame Coco bayilikler için bazı şartlar ve koşullar bulunmaktadır. Madame Coco şirketi alışkın olduğumuz şekilde bayiliklerini tek tek satmamaktadır. Madame Coco distribütörlüğünü yapmak istediğiniz ülkenin koşullarını belirleyip [email protected] mailine başvuru yapmanız gerekmektedir. Madame Coco yurt dışı bayilikleri başvuru koşullarını ayrıntılı olarak https://www.madamecoco.com/franchising-kosullari adresinden okuyabilir ve öğrenebilirsiniz.

Madame Coco Bayilikler

Madame Coco Toptan Ürün Alım Koşulları

Madame Coco’dan Türkiye yurt içinde bayilikler alamadığınızdan bahsetmiştik. Yurt içi bayilikleri yerine ve Franchise alternatifi olarak Madame Coco’dan toptan ürün alımı yapabilirsiniz. Minimum alım miktarı 20.000 eurodan başlamaktadır. Daha fazla bilgi almak için Madame Coco internet sitesine girebilir veya yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Madame Coco toptan ürün alım satımı hakkında bilgi almanızı tavsiye ederiz.

Madame Coco İletişim Bilgileri

Madame Coco İnternet Sitesi Adresi: https://www.madamecoco.com/iletisim

Madame Coco Telefon Numarası: 0850 532 3300 – 0212 267 27 51 / 52

Madame Coco Adresi: Avni Dilligil Sokak Çelik İş Merkezi B Blok Zemin Kat 34394 Mecidiyeköy / İstanbul – Türkiye

Madame Coco Franchising Koşulları: https://www.madamecoco.com/franchising-kosullari

Madame Coco Twitter Hesabı: https://twitter.com/MadameCocoTR

Madame Coco Instagram Adresi: https://www.instagram.com/madamecocotr/

Madame Coco yurt dışı franchising kararınızı Madame Coco yetkilileri ile konuştukan sonra vermenizi tavsiye ederiz. Diğer bayilikler ve distribütör seçeneklerine buradan ulaşabilirsiniz. Tavuk Dünyası franchise başvuruları ve koşulları yazımızı bu linkten okuyabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.