TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
118 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Tavuk Dünyası
  • ADRES: Aydınevler Mah. Siteler Yolu Sk. Hilltown AVM. Apt No: 1 A/5 Maltepe/İstanbul
  • TELEFON: 0 216 399 17 80
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Tavuk Dünyası Bayilik Şartları Ve Maliyetleri

Türkiye’de sizin de fark ettiğiniz gibi birçok restoran onlarca tür yemek çeşidinin satışını yapar. Tek bir çeşit yemeği servis eden restoranlar ise çok az sayıdadır. “Tavuk Dünyası” restoran zinciri ise piyasadaki bu boşluğu görmüş ve Türkiye çapında 70’in üzerinde şube açmıştır. Yemeklerini kırmızı et kullanmadan sadece tavuk ile hazırlayan Tavuk Dünyası alışık olmadığımız ama çok sevdiğimiz bir sistemi Türkiye’ye getirdi ve bunda başarılı oldu. Tavuk Dünyası bayilik alma fırsatını tercih etmeniz için diğer bir neden ise yemeklerinin kesinlikle helal olması. İslami standartlara uyan ve bu konuda en ufak bir taviz bile vermeyen Tavuk Dünyası’na rahatlıkla güvenebilirsiniz. Peki Tavuk Dünyası bayilikleri nasıl Açılır? Franchise maliyetleri ne kadardır ve ortalama masraflar ne kadar tutar?

Tavuk Dünyası Bayilik

Tavuk Dünyası Bayiliğine nasıl başvurulur?

Tavuk Dünyası bayiliği almak için önce başvuru formu doldurmanız gerekir. Başvuru formunu doldurmak için Tavuk Dünyasının sitesindeki Franchise bölümüne girebilirsiniz. Doldurduğunuz başvuru formu Tavuk Dünyası yetkilileri tarafından incelenir ve kısa sürede size dönüş yapılır. Girişimciler ile görüşmeler yapan Tavuk Dünyası uzmanları her aşamada sizin yanınızda olacaklardır. Daha önceden bir bayilik açma tecrübeniz yoksa bile Tavuk Dünyası Franchise ekibi size yardımcı olacak ve aklınızdaki tüm soru işaretlerini gidereceklerdir.

Tavuk Dünyası Logosu

Tavuk Dünyası Bayilik Açma Maliyetleri

Tavuk Dünyası bayiliği açmanın maliyeti lokasyona göre değişiklik göstermektedir. Kesin bir fiyat söyleyememekle birlikte bayiliği açmanın maliyetinin toplam 200.000 TL ve 400.000 TL arası değişeceğini söyleyebiliriz. Başvuru formunu doldurup Tavuk Dünyası yetkililerine ulaşarak bayilik açma maliyeti, hizmet bedelleri, isim hakları ve diğer mali konular hakkında daha çok bilgi alabilirsiniz. Başvuru formu doldurmadan genel bir bilgi almak için iletişim bilgileri bölümündeki bilgileri kullanabilirsiniz.

 

Tavuk Dünyası İletişim Bilgileri

Tavuk Dünyası Telefon Numarası: 0 216 399 17 80

Tavuk Dünyası E-posta Adresi: [email protected]

Tavuk Dünyası Resmi Web Sitesi: tavukdunyasi.com

Tavuk Dünyası Başvuru Formu Linki: https://www.tavukdunyasi.com/franchise

Bayilik Veren Firmalar Hakkında Bilgi Almak Ve Diğer Seçenekleri İncelemek İçin: Diğer Bayilikler

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.